درباره ما

کارخانه تولید و فرآوری سبزی خشک زمرد طبس

زیر مجموعه اتحادیه تعاون روستایی شهرستان طبس

زمرد طبس اولین و بزرگترین تولید کننده انواع سبزیجات خشک ارگانیک در منطقه شرق و کویر ایران می باشد که فعالیت خود را در سال 1375 با هدف تولید انواع سبزیجات خشک برگی و اشتغالزایی در شهرستان طبس با ظرفیت بالغ بر 500 تن انواع سبزی تازه در سال زیر نظر اتحادیه تعاون روستایی اغاز کرد و در سال 1377 در سازمان صنایع به ثبت رسمی رسید و با دریافت مجوز ها و پروانه های مربوطه از سازمان بهداشت ، غذا و دارو ، ثبت نام تجاری و پروانه بهره برداری در زمینه تولیدات خود و استقبال بی نظیر مصرف کنندگان توانست ظرفیت تولید خود را به 1100 تن افزایش دهد.

از جمله محصولات تولیدی زمرد طبس تولید انواع سبزیجات تکی شامل: شوید خشک ، جعفری خشک ، نعنا ، گشنیز ، مرزه ، ترخون و …
انواع سبزیجات میکس شامل: سبزی قورمه سبزی ، سبزی آش ، سبزی پلویی و سبزی ماهی و …
انواع صیفی جات شامل: اسلایس و پودر سیر ، اسلایس و پودر پاپریکا ، اسلایس و پودر گوجه و ….

وجه تمایز کارخانه ما

پاکیزگی محصولات

در شرکت ما پاکیزگی و تمیزی محصولات اصلی بسیار مهم است. محصولات ما چندین مرحله توسط شستشوی تحت فشار شسته میشود و عاری از هر گونه خاک و گرد میباشد.

کیفیت بالای محصولات

ما در شرکت به کیفیت محصولات خود افتخار می کنیم. زیرا بر این باوریم که مشتریان ما لایق بهترین ها هستند و تلاش می کنیم که دقیقاً آن را ارائه دهیم.

تمام مکانیزه بودن

در پروسه تولید و فرآوری محصولات از ماشین آلات پیشرفته استفاده کرده ایم تا کارایی و دقت فرآیند تولید محصول خود را بهبود بخشیم و از آلودگی ها جلوگیری کنیم.

معرفی شهرستان طبس

شهرستان طبس با وسعت 55808 کیلومتر مربع وسیعترین شهرستان کشور در کویر مرکزی ایران دارای شرایط اب و هوایی گرم خشک و بیابانی واقع می باشد که با توجه به وسعت منطقه و تنوع اقلیم و شرایط اب و هوایی ، محصولات متنوع زراعی و باغی همچون گندم و جو ، محصولات جالیزی ، زعفران ، خرما ، پسته و مرکبات و نیز محصولات پر توقع آبی مانند برنج و سبزیجات در این شهرستان به عمل می آید.طبس با دارا بودن اب و هوای گرم و خشک ، خاک سبک و حاصلخیز و منابع اب شیرین رودخانه ، لب شور تا شور زیرزمینی و قنات؛ رتبه اول سطح زیر کشت و تولید سبزیجات ارگانیک در استان خراسان جنوبی و دیگر استان های همجوار را به خود اختصاص داده و این منطقه را به قطب کشاورزی و صیفی کاری و بزرگترین تولید کننده انواع سبزیجات ارگانیک در سالهای اخیر در شرق کشور تبدیل کرده است . سبزیجات تازه آن که دارای عطر و طعم منحصر به فرد می باشد نیز به شهرستان ها و استانهای همجوار و همسایه صادر میگردد.

شماره تماس:

09132530026

09158639754

آدرس دفتر فروش (اتحادیه تعاون روستایی):

استان خراسان جنوبی،طبس گلشن .بلوار بهشتی جنوبی .اتحادیه تعاون روستایی شهرستان طبس

آدرس کارخانه:

خراسان جنوبی،طبس،شهرک صنعتی فاز یک مواد غذایی .خیابان نارنج ،کارخانه سبزی خشک زمرد طبس