کاور مقاله قیمت شوید خشک فله

لیست قیمت شوید خشک فله در سال ۱۴۰۳

سبزی شوید خشک کاربرد بسیاری در صنایع غذایی مختلف و مصارف خانگی دارد. بسیاری از افراد به دنبال مراکز پخش شوید خشک فله هستند که قیمت و کیفیت مناسبی داشته باشند. با توجه به افزایش کاربرد و طرفداران این محصول، شرکت ها و کارخانه های بسیاری شوید خشک فله را تولید و عرضه می کنند که انتخاب بین آن ها کاری دشوار است. در این مطلب بهترین مرکز خرید شوید خشک عمده مرغوب را معرفی می کنیم تا تفاوت قیمت شوید خشک فله تولید شده در این مرکز را با سایر فروشگاه ها و تولید کنندگان شوید فله مقایسه کنید. همچنین لیست قیمت شوید خشک فله با کیفیت و مقرون به صرفه را بیان می کنیم.

لیست قیمت شوید خشک فله

قیمت شوید خشک فله در فروشگاه ها و مراکز عرضه مختلف، متفاوت است. از آن جایی که در خرید عمده، قیمت شوید خشک فله بسیار مهم است، باید از مراکز معتبر با قیمتی منصفانه شوید خشک را تهیه کنید. شوید خشک فله در بسیاری از صنایع غذایی مختلف، آشپزخانه ها، رستوران ها، هتل ها، بیمارستان و منازل شخصی کاربرد دارد و کیفیت آن نیز تاثیر زیادی روی کیفیت مواد غذایی نهایی دارد. در ادامه مطلب جدول قیمت شوید خشک فله تولید شده در مجموعه زمرد طبس را که کیفیت بالایی داشته و به صورت بهداشتی و ارگانیک تولید می شود، بررسی می کنیم.

نام محصول قیمت یک کیلو فله (ریال)
شوید سوپر صادراتی 3550000
شوید درجه یک 1980000
شوید برگ درجه یک (پفکی) 3850000

تصویر نمونه محصول شوید خشک فله

شوید خشک های تولید شده در مجموعه زمرد طبس به دلیل درجه کیفی بالا، طرفداران بسیاری دارند. این سبزی در این مجموعه به صورت کامل مکانیزه توسط دستگاه های پیشرفته صنعتی تولید می شود این موضوع باعث می شود تا فرایند تولید سبزی شوید خشک کاملا بهداشتی بوده و از درجه کیفی سبزی کاسته نشود. همچنین برای تولید سبزی شوید خشک فله در زمرد طبس از شوید تازه و ارگانیک استفاده می شود که عطر و طعم بی نظیری دارند و باعث افزایش کیفیت شوید خشک فله نهایی می شوند. در ادامه مطلب چند تصویر از فرایند تولید شوید خشک در زمرد طبس قرار داده ایم.

 

مراکز فروش شوید خشک فله

در ادامه مطلب چند مورد از معتبر ترین و بهترین مراکز فروش شوید خشک فله را معرفی می کنیم.

1. زمرد طبس

کارخانه زمرد طبس به عنوان اولین و بهترین مجموعه تولید و فروش انواع سبزیجات خشک مختلف از جمله شوید خشک در شرق کشور شناخته می شود. این مجموعه از شوید تازه و ارگانیک برای تولید سبزی شوید خشک فله استفاده می کند. همچنین تمامی فرایند تولید سبزیجات خشک در زمرد طبس به صورت مکانیزه انجام می شود.

  • آدرس: خراسان جنوبی، طبس، شهرک صنعتی فاز یک مواد غذایی، خیابان نارنج، کارخانه سبزی خشک زمرد طبس
  • شماره تماس: 09132530026
  • وب سایت: www.zomorrod-tabas.com

2. سبزی خشک

یکی دیگر از مراکز فروش شوید خشک فله مجموعه سبزی خشک است که انواع سبزیجات دیگر را نیز با کیفیت بالا عرضه می کند. همچنین این مرکز سبزیجات دیگری مانند نعناع، مرزه، ریحان و … را نیز به فروش می رساند. ادویه جات مختلف نیز در این کارخانه تولید می شود.

  • شماره تماس: 09124140250
  • آدرس: نامشخص
  • وب سایت: www.sabzi-khoshk.ir

3. گیاه مارکت

در مجموعه گیاه مارکت انواع سبزیجات خشک با قیمت مستقیم و بدون واسطه عرضه می شود. شوید خشک نیز یکی از محصولات تولید و عرضه شده در این فروشگاه است. با فروش اینترنتی و آنلاین شوید خشک در این فروشگاه، قیمت نهایی شوید خشک فله بسیار مناسب و مقرون به صرفه برای مشتریان تمام می شود.

  • آدرس: تهران، تهرانپارس،  اتوبان باقری، نبش خیابان ۱۶۲ غربی (عبدالمجید)، ساختمان پویا، پلاک ۴۳، طبقه 2، واحد ۶
  • شماره تماس: ۰۹۱۹۰۲۷۳۷۷۴
  • وب سایت: www.giahmarket.com

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *