قیمت سبزی خشک صادراتی

قیمت سبزیجات خشک صادراتی + بهترین تولید کنندگان سبزی خشک صادراتی

سبزی خشک ایرانی در تمام دنیا طرفداران خاص خود را دارد. بسیاری از افراد علاقه زیادی به خرید سبزی خشک صادراتی دارند تا طعم و عطر سبزی مرغوب ایرانی را همیشه در غذاهای خود داشته باشند. از این رو شرکت های بسیاری اقدام به تولید سبزی خشک صادراتی کرده و آن را با درجات کیفی مختلف، به کشور های دیگر صادر می کنند. در این مقاله قیمت سبزیجات خشک برای صادرات را بیان کرده و راهنمای خرید سبزی با کیفیت برای صادرات را نیز ذکر می کنیم. همچنین 5 تولید کننده برتر سبزی خشک صادراتی را معرفی می کنیم. در انتها نیز بهترین مرکز خرید سبزی خشک صادراتی را معرفی خواهیم کرد.

قیمت سبزیجات خشک صادراتی

سبزی خشک صادراتی یعنی سبزی با کیفیت و درجه یکی که برای صادرات به کشور های دیگر مناسب باشد و نظر مشتریان خارج از کشور را جلب کند. بنابراین طبیعی است که قیمت سبزیجات خشک صادراتی با قیمت سبزی خشکی که در بازار داخلی برای استفاده عموم به فروش می رسد، متفاوت باشد. از آن جایی که حجم خرید سبزی خشک صادراتی بالا است و مشتریان تناژ زیادی از این محصول را برای صادرات خریداری می کنند، باید کیفیت و قیمت سبزی مناسب باشد. عواملی مانند نوع سبزی، وزن و تناژ مورد نیاز، نوع و کیفیت بسته بندی، کیفیت سبزی، میزان تازه بودن، تاریخ تولید و انقضا، نوع ارسال و … روی قیمت سبزیجات خشک صادراتی تاثیر می گذارند و باعث تغییر و تفاوت آن با سبزی خشک موجود در بازار می شوند. در ادامه مطلب لیست قیمت سبزیجات خشک صادراتی را قرار می دهیم تا بهتر متوجه تفاوت و قیمت این محصول با سبزی های معمولی بشوید.

نام محصول قیمت یک کیلو فله (ریال) نام محصول قیمت یک کیلو فله (ریال)
شوید سوپر صادراتی 3550000 تره سوپر صادراتی 1800000
شوید درجه یک 1980000 تره درجه یک 1300000
شوید برگ درجه یک (پفکی) اتمام موجودی اسفناج سوپر صادراتی 1600000
جعفری درجه یک 1850000 اسفناج درجه یک 1250000
جعفری سوپر صادراتی 2500000 قورمه سبزی درجه یک 1550000
گشنیز درجه یک 1800000 سبزی پلویی درجه یک 1550000
گشنیز سوپر صادراتی 2450000 سبزی آش درجه یک 1550000
شنبلیله درجه یک 1950000 سبزی ماهی درجه یک 1650000
شنبلیله سوپر صادراتی 2500000 سبزی سوپ درجه یک 1650000
ریحان درجه یک 1200000 سبزی دلمه درجه یک 1650000
ریحان برگ(پفکی) اتمام موجودی سبزی کوکویی درجه یک 1550000
نام محصول قیمت یک کیلو فله (ریال) نام محصول قیمت یک کیلو فله (ریال)
ترخون درجه یک 1900000 سبزی کوفته درجه یک 1650000
ترخون برگ(پفکی) اتمام موجودی سبزی کلم پلو درجه یک 1550000
مرزه درجه یک 1950000 سبزی آش دوغ درجه یک 1550000
نعناع درجه یک 1750000 سبزی نان درجه یک 1550000
نعناع سوپر صادراتی 2350000 سبزی دوغ و ماست 1750000
نعناع فلفلی درجه یک اتمام موجودی آویشن برگ کوهی اتمام موجودی
نعناع فلفلی برگ(پفکی) اتمام موجودی آویشن کوهی مخلوط برگ گل و ساقه 3950000
پونه درجه یک کوهی 1450000 خلال سیر خشک درجه یک 1650000
کاکوتی کوهی اتمام موجودی پودر سیر درجه یک 1850000
بادرنجبویه 1500000 خلال پیاز خشک درجه یک 1700000
سر پیاز درجه یک(پیازچه) 1850000 پودر پیاز درجه یک 1850000

بهترین مراکز خرید سبزی خشک صادراتی

خرید سبزی خشک صادراتی

در بین شرکت های مختلفی که فروش عمده سبزی خشک را انجام می دهند، 5 مرکز برتر وجود دارد که در ادامه مطلب آن ها را معرفی می کنیم.

1. مجموعه زمرد طبس

مجموعه بزرگ زمرد طبس با بیش از دو دهه سابقه فعالیت در زمینه تولید سبزیجات خشک اعلا برای فروش در داخل و کشور، به عنوان معتبر ترین مرکز خرید سبزی خشک صادراتی شناخته می شود. این مرکز انواع سبزیجات خشک مانند سبزی قرمه، نعناع خشک، جعفری خشک، پیاز خشک و … را به صورت کاملا بهداشتی و مکانیزه تولید و در بسته بندی های با کیفیت برای صادرات به خارج از کشور آماده می کند. قیمت تمامی محصولات زمرد طبس مثل قیمت شوید خشک اعلا نیز به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم بسیار مقرون به صرفه و مناسب است.

2. مجموعه سبزی خشک

مرکز سبزی خشک نیز به روشی صنعتی و استداندارد بهترین سبزیجات خشک را برای صادرات تهیه می کند. این مرکز نیز واسطه های فروش را حذف کرده و انواع سبزیجات را با قیمتی مناسب برای فروش و صادرات آماده سازی می کند. محصولات سبزی خشک شامل انواع شوید خشک، سبزی های خشک ترکیبی مانند سبزی آش و قرمه سبزی، انواع ادویه جات، پودر صیفی جات، انواع چای و … است.

3. مجموعه شاهونی

مرکز فروش سبزی خشک صادراتی شاهونی نیز یکی دیگر از صادر کننده های سبزی خشک به کشور های دیگر است که علاوه بر انواع سبزیجات خشک محصولاتی مانند صیفی جات خشک، حبوبات، میوه جات خشک، گیاهان دارویی و … را نیز تولید و با قمیتی مناسب عرضه می کند.

4. مجموعه دراینیک

مجموعه دراینیک در اصفهان واقع شده است و انواع سبزیجات خشک مانند نعناع خشک، تره خشک، موسیر خشک، سیر خشک شده، جعفری و … را در درجه کیفی بالا تولید و عرضه می کند. این مرکز محصولات خود را با قیمتی عمده برای صادرات یا فروش در داخل کشور آماده سازی می کند.

5. سادینو

مجموعه سادینو نیز نواع سبزیجات خشک تولیدی خود مانند شوید خشک، جعفری خشک، نعناع خشک، شنبلیله خشک و … را در بسته بندی های با کیفیت به صورت عمده برای صادرات به فروش می رساند. مجموعه سادینو علاوه بر سبزیجات خشک صادراتی، محصولاتی مانند انواع میوه جات خشک را نیز تولید کرده و در بازار داخلی و خارجی به فروش می رساند.

راهنمای انتخاب سبزی خشک صادراتی

راهنمای خرید سبزی خشک صادراتی

در بین کشور های خاورمیانه، ایران حجم بسیار بالایی از صادرات سبزیجات خشک را انجام می دهد. خرید سبزی خشک صادراتی نیز برای تاجران و صادر کنندگان از ایران بسیار به صرفه تر و بهتر است. کشور ترکیه نیز بعد از ایران حجم مناسبی از صادرات سبزیجات خشک را بر عهده دارد. قیمت سبزیجات خشک صادراتی و کیفیت آن ها با سبزی خشک داخلی متفاوت است. یکی از ویژگی های که باعث تفاوت در کیفیت سبزی خشک برای صادرات و سبزی خشک بازاری شده است، نحوه خشک کردن آن است. سبزیجات خشک صادراتی به طور معمول در دستگاه های حرفه ای خشک کن، خشک می شوند تا رنگ و عطر خود را از دست ندهند. همچنین رنگ سبزیجات خشک صادراتی نیز نسبت به سبزیجات خشک بازاری کمرنگ تر است. زیرا هرچه رنگ سبزی تیره تر باشد، نشان دهنده قدیمی تر بودن و کهنه تر بودن آن است. بسیاری از سبزیجات خشکی که در داخل ایران نیز به فروش می رسند، اگر از مراکز معتبر خریداری شوند، این ویژگی های کیفیتی را دارا هستند. به همین دلیل نمی توانیم تفاوت زیاد و خاصی بین سبزی خشک صادراتی و سبزیجات بازار داخلی قائل شویم. عمده ترین تفاوت این سبزی ها در بسته بندی و نوع ارسال آن ها است. بسته بندی و مشخصات ظاهری و کلی سبزیجات خشک برای صادرات باید متفاوت باشد و به صورت عمده، بر اساس نوع بازار هدف طراحی و اجرا می شود.

از آن جایی که سبزیجات مختلف در کل کشور کاشت می شوند، شرکت های بسیاری این محصول را خشک کرده و به فروش می رسانند. بنابراین باید بهترین و با کیفیت ترین مرکز و تولید کننده را انتخاب کنید تا از اعتبار و کیفیت محصولات تولیدی مطمئن باشید.

بهترین تولید کننده سبزی خشک صادراتی

کارخانه سبزی خشک صادراتی

همان طور که گفتیم، مجموعه زمرد طبس به دلیل تهیه سبزیجات بسیار با کیفیت و تازه با بسته بندی های شیک و مناسب، به عنوان یکی از بهترین مراکز برای خرید و فروش سبزیجات خشک صادراتی محسوب می شود. اگر به دنبال سبزی درجه یک، تازه و ارگانیک هستید تا کیفیت مواد غذایی تولید شده را تضمین کرده و افزایش دهید یا قصد ارسال سبزی به خارج از کشور با قیمتی کم و ارزان تر از همه جا دارید، حتما خرید سبزیجات خشک برای صادرات از زمرد طبس را در اولویت قرار بدهید. به عنوان مثال قیمت پیاز خشک عمده این مجموعه نسبت به سایر مراکز خرید، مناسب تر و مقرون به صرفه تر است. این مجموعه کلیه فرایند تولید از جمله شستشو، خشک کردن و بسته بندی را با استفاده از دستگاه های مکانیزه و صنعتی انجام می دهد. همچنین برای تولید انواع سبزیجات خشک مانند صادراتی یا داخلی، از سبزی تازه برداشت شده و بهداشتی استفاده می کند.

 

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *